איך לבחור חברת פרסום לעסק?

בכל תחום שבו אנו זקוקים לעבודה מקצועית נפנה לאיש מקצוע מנוסה שיספק לנו את העבודה. בין אם מדובר באינסטלטור המטפל לנו בתקלות בצנרת, ברופא המטפל בבריאות שלנו ועד לחברת פרסום שתספק לנו שירותי מיתוג ופרסום. מעטות מחברות הפרסום המספקות שירותי מיתוג עסקי כמו חברת https://www.gnss.co.il/ למשל שכן מרבית חברות הפרסום מתקדמות בפרסום בלבד, ללא חשיבה אסטרטגית על קידום העסק או בניית מותג. לכן כאשר אתם בוחרים חברת פרסום לעסק שלכם כדאי יהיה להתחשב גם בזה. 

פרמטרים שכדאי להתחשב בהם בבחירת חברת פרסום:

  • ותק וניסיון – כמו בכל מקצוע גם בתחום הפרסום יש חשיבות גדולה במיוחד לוותק והניסיון של חברת הפרסום ועובדיה. אנשי מקצוע מנוסים עוברים עליות וירידות לאורך הדרך, עוברים עדכונים גדולים של מנוע החיפוש, שינויים וטרנדים שונים ועוד. על כן אתם רוצים להיות סבורים ובטוחים שאיש מקצוע עם ניסיון יהיה עדיף על משווק החדש בתחום, עם כל האנרגיות שעשויות להיות לו בתחילת הדרך. חשוב לעבוד עם חברת פרסום מלאת תשוקה וניסיון שעשוי להתבטא גם בעבודה בתחומים שונים, ברמת תחרות שונה עם לקוחות שונים.
  • מעטפת – בדקו מה חברת הפרסום יכולה לספק לכם. האם מדובר רק בשירותי ייעוץ? או גם שירותי פרסום בפועל? האם היא יכולה לספק גם שירותי בניית אתרים, דפי נחיתה ודפים עסקיים ברשתות החברתיות או רק שירותי קידום אתרים או ניהול קמפיינים ממומנים? 
  • תיק עבודות – בתיק העבודות של החברה תוכלו לבדוק אלו עסקים היא מקדמת, באיזה סדר גודל ובאילו תחומים. תוכלו להתרשם מהתוצאות ומהעבודה שאותה חברה מספקת להם. 
  • כלים טכנולוגיים – במציאות התחרותית של היום אי אפשר לספק שירותי קידום אתרים, פרסום ומיתוג ללא כלים טכנולוגיים מתקדמים. שימוש בכלים אלה מסייע לאסוף ולנתח נתונים החיוניים להצלחת החברה. כמו כן הכלים השונים מאפשרים ביצוע של משימות שונות שלעתים לא ניתן לבצע ידנית. לכן תורמות לעבודה מקצועית וטובה יותר.
  • יחס ושירות – נסו את שירותי החברה או לפחות לקבוע פגישה ללא התחייבות. בדקו את השירות והיחס שאתם מקבלים, תשומת הלב והאכפתיות. כיצד מארחים אתכם, כיצד מתייחסים אליכם. אפילו נסו להתקשר פעם נוספת לשאלות נוספות לאחר הפגישה הראשונית ובדקו את הסבלנות של נותני השירות בחברה.

חברת הפרסום שתבחרו תרוץ אתכם ככל הנראה שנים קדימה. לכן אתם רוצים להיות בטוחים שאתם משאירים את מיתוג ופרסום העסק שלכם בידיים טובות ובטוחות. עשו הכנות מקדימות לבחירת החברה המתאימה עבורכם.